Kyle Snyder

Kyle Snyder byl jmenován členem prezidentské rady pro sport, fitness &výživu. Snyder je nejmladším olympijským vítězem a mistrem světa v historii zápasu USA. Snyder je také nejmladším zápasníkem, který kdy získal titul mistra NCAA, mistra světa a olympijského vítěze ještě jako vysokoškolský sportovec. Snyder byl trojnásobným mistrem NCAA na Ohio State University a během každého ze čtyř let, kdy za Buckeyes závodil, získal akademické tituly. Snyder byl dvakrát jmenován sportovcem roku státu Ohio a v roce 2018 obdržel čestnou medaili Big Ten jako nejlepší student-atlet maturitního ročníku. V roce 2017 jmenoval Americký olympijský výbor Snydera olympijským sportovcem roku a v roce 2018 obdržel Snyder prestižní cenu Amatérské atletické unie (AAU) Sullivan Award jako nejvýznamnější amatérský sportovec ve Spojených státech.

Snyder vyrůstal v Marylandu a v prvních třech ročnících střední školy nasbíral bilanci 179-0, ale rozhodl se vzdát se posledního ročníku středoškolských soutěží a místo toho soutěžil na mezinárodní úrovni jako rezidentní sportovec Olympijského tréninkového centra Spojených států v Coloradu. Snyder vystudoval sportovní průmysl na Ohio State University a v současné době žije v Columbusu ve státě Ohio jako rezidentní sportovec Regionálního tréninkového centra v Ohiu.